BOB GYM ile planladığımız ve tüm Türkiye’de fiziksel uygunluğunu geliştirmek isteyen, egzersiz yapan kişi ve eğitmenlere düzenleyeceğimiz 3 aşamalı bireysel antrenör eğitim programının temelini değerli BOB GYM personeli ile ilk kurum içi eğitimimizi gerçekleştirerek attık.

ASPAM tarafından, Lycee Français Charles de Gaulle okullarına Spor Tırmanışı Eğitimi verildi.

ASPAM tarafından, 13-17 Aralık 2022 tarihleri arasında toplam 5600 kişinin katıldığı T.C. Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü, Gümrük Muhafaza Memuru alım sınavı gerçekleştirilmiştir.

Kuruluşumuza bağlı “Performance Analysis in Sport and Exercises” adlı dergimiz, 05.12.2022 tarihi itibarı ile yayın hayatına başlamıştır.

Ankara Üniversitesi Sporda Performans Analizi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASPAM) Danışma Kurulu’nun ilk toplantısı gerçekleştirildi.

ANKÜ Geliştirme Vakfı Okulları öğrencileri üzerinde yapılan Fiziksel Uygunluk Taraması sonuçları 31 Mayıs 2022 tarihinde sunuldu.

ASPAM tarafından 27-29 Mart 2022 tarihleri arasında T.C. Ticaret Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü, Gümrük Muhafaza Memuru alım sınavı gerçekleştirildi.

Ankara Üniversitesi ile Türkiye Dağcılık Federasyonu arasında, Merkezimizin de taraf olduğu İş Birliği Protokolü 28.12.2021 tarihinde imzalandı.